Практична підготовка на ОП Середня освіта «Трудове навчання та технології»

Викладачи-методисти кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти завітали на урок технологій до Слов’янського педагогічного ліцею
31 жовтня 2023 року викладачи-методисти кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти (проф. Бондаренко В. І, проф. Стешенко В. В., доцент Вовк Н. В., ст. викладач Пшеничний М.В.) завітали на урок технологій до Слов’янського педагогічного ліцею, де здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою Середня освіта «Трудове навчання та технології» проходять виробничу (педагогічну) практичну підготовку. Сьогодні урок технологій в 10 класі проводила Єлізарова Валерія під керівництвом учителя трудового навчання й технологій вищої категорії Шаповалової Олени Олександрівни. Валерія показала високий рівень володіння методами і прийомами проведення уроку.
Виробнича педагогічна практика – важливий етап і визначальний компонент професійної підготовки майбутніх учителів технологій, невід’ємна складова навчально-виховного процесу на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти. Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти успіхів у майбутній професійній діяльності.