Гостьова відкрита лекція на тему: «Матеріально-технічна база навчання біології та природознавства»

2 листопада здобувачів першого та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 227 Фізична терапія, ерготерапія ДВНЗ «ДДПУ», науково-педагогічних працівників кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології, а також усіх бажаючих, було запрошено на відкриту гостьову лекцію на тему: «Матеріально-технічна база навчання біології та природознавства».
Міронець Людмила Петрівна, декан природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент змістовно та лаконічно розказала та показала сучасну матеріально-технічна база закладів освіти для забезпечення процесу вивчення дисциплін природничого циклу, чим дуже зацікавила не тільки здобувачів, а і викладачів кафедри.
В ході лекції були розглянуті особливо актуальні під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану питання з підтримання пізнавального інтересу учнів за допомогою навчальних мобільних додатків, дидактичних можливостей використання інформаційних пристроїв на заняттях з біології.
На відкритій зустрічі, разом із колегами та студентами, мали час та змогу обговорити найсучасніші питання щодо оновлення освітніх програм, змісту освітніх компонентів з урахуванням вимог сучасного освітнього процесу, що впроваджуються у Новій українській школі та закладах вищої освіти.
Дякуємо шановній Людмилі Петрівні за цікаву інформацію, за особистий час, за отримані позитивні емоції та обмін цінним педагогічним досвідом.