Методичний семінар «Модернізація професійної освіти: проблеми та перспективи»

25 жовтня на кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти відбувся семінар на тему «Модернізація професійної освіти: проблеми та перспективи». Активну участь у роботі семінару взяли робоча група спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт), стейкхолдер Шаповалова Надія Олександрівна – директорка Краматорського вищого професійного училища та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Проаналізовано стан та перспективи вдосконалення якості підготовки майбутніх фахівців фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, обґрунтовані шляхи вирішення проблеми професійної підготовки фахівців, а саме особливості проходження практичної підготовки в умовах дистанційного навчання.
Результатом заходу стало окреслення подальшої взаємодії з Краматорським вищим професійним училищем щодо підготовки фахівців, здатних здійснювати освітню діяльність із професійної підготовки технічних фахівців, кваліфікованих робітників підприємств, установ та організацій галузі/сфери відповідно до спеціалізації Транспорт.