Відкритий університет – вільний вибір студента

18 жовтня 2023 року група забезпечення ОПП Середня освіта (Українська мова і література) (гарант - доц.Падалка Р.М.), викладачі кафедри української мови та літератури зустрілися зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти освітніх програм денної та заочної форм навчання філологічного факультету щодо вибіркових дисциплін. Завідувач кафедри проф.Біличенко О.Л., доц.Лисенко Н.В., доц. Колган О.В, доц. Кочукова Н.І., доц. Решетняк О.О., представники кафедри германської та слов'янської філології (доц. Ананьян Е.Л., доц. Піскунов О.В., доц.Коротяєва І.Б., доц.Роман В.В.) та стейкголдери освітньої програми Ковальова Наталія Миколаївна, заступник директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради, та Матюшина Людмила Володимирівна, заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею, ознайомили здобувачів з особливостями вибору навчальних дисциплін, спрямованих на забезпечення загальних і спеціальних (професійних) компетенцій за спеціальністю, відповіли на нагальні запитання щодо вибіркових блоків та ВК широкого вибору. Працюємо, наближаючи перемогу!