Обговорення ОП «Середня освіта (Інформатика)» підготовки здобувачів магістерського РВО

28 жовтня робоча група ОП «Середня освіта (Інформатика) другого магістерського рівня вищої освіти із залученням стейкхолдерів програми Щенсневич О.В. (викладач першої кваліфікаційної категорії, Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету»), Фролова К.О. (вчитель інформатики Слов'янського ЗЗСО №10), Суркова М.І. (здобувач 2 року навчання на ОП), завідувача виробничої практики університету доц. Лисенко Н.В. та декана фізико-математичного факультету доц. Кадубовського О.А. обговорили перебіг реалізації ОП. Зокрема були розглянути питання проходження виробничої (педагогічної) практики, яка в наступному навчальному році буде відбуватись і у закладах фахової передвищої освіти. Заслухали пропозиції щодо вдосконалення процесу захисту кваліфікаційних робіт на ОП, висловили думки та побажання щодо покращення ОП.