Обговорення робочих програм

29 вересня, на платформі Google Meet відбулося онлайн засідання кафедри музики та хореографії. Головним питання цієї дискусії було обговорення робочих програм навчальних дисциплін «Мистецтвознавство» (1 семестр), «Основний музичний інструмент» (2 семестр), «Теорія і методика класичного танцю» (3 семестр), «Постановка голосу» (3 семестр), «Методика навчання музики (3 семестр). Також були порушені питання що до роботи на ниві профорієнтаційної роботи, від якості якої й залежить результат вступної кампанії. Були намічені конкретні кроки для покращення роботи на ниві профорієнтації.
В обговорюванні цих питань взяли участь:
Гарант освітньої програми, доктор педагогічних наук, доцент кафедри естетики, історії та культури, професор кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін – Воронова Н.С.
Стейкхолдер, фахівець-практик Телятникова Л.Г., учителька початкових класів Слов’янської загальноосвітньої школи 1-3 ст. №12 Слов’янської міської ради Донецької області.
Стейкхолдер, Образцова Катерина, здобувачка ОП «Початкова освіта» спеціальності 013 Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти, 2 курс, денне відділення.
Також були присутні члени кафедри на чолі с завідувачем кафедри музики та хореографії, доцентом, кандидатом пед. наук Роздимахою А.І.
В ході живої дискусії було прийняте рішення й надалі продовжувати активну роботу з вдосконалення якості роботи кожного викладача і колективу в цілому.