Знову разом: зустріч робочої групи ОПП «Філософія» з стейтхолдерами

За ініціативою гаранта ОПП «Філософія» канд. філос. н., доц. кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Мартинова Романа Сергійовича 29 вересня 2023 року у режимі онлайн на платформах Google Meet відбулося засідання робочої групи зі стейкхолдерами, а саме – докторкою філос. наук, доц., завідувачкою кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава) Дубініною Вірою Олександрівною і головним спеціалістом відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Донецької обласної державної адміністрації Массабутіною Ольгою Володимирівною.
У ході діалогу учасники отримали можливість вільно обмінюватися думками та досвідом щодо ролі й визначення стабілізації ринку праці, вдосконалення стратегії взаємодії ДВНЗ «ДДПУ» зі стейкхолдерами. Під час засідання були визначенні конструктивні пропозиції щодо удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців з урахуванням необхідних компетентностей.
Проведена зустріч показала високу ефективність діалогу шляхом співробітництва практиків та науковців.