29.09.2023 року на кафедрі управління та адміністрування ДДПУ було проведено Круглий стіл на тему: «Партнерство роботодавців та закладу освіти у підготовці фахівців галузі управління та адміністрування»
Мета заходу – вироблення стратегії подальшої взаємодії представників бізнесу та освіти у підготовці висококваліфікованих фахівців галузі управління та адміністрування.
У заході взяли участь викладачі та співробітники кафедри, здобувачі, а також стейкголдери, зокрема, Проскунін В. М. – заступник начальника Миколаївської військової адміністрації Краматорського району Донецької області, Згоденко Р. О. – Голова Правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» (м. Слов’янськ), Башкаєв В. Г. – Генеральний директор Словміськводоканалу (м. Слов’янськ), Дрига Н. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Черкаської селищної ради, Зімбровський С. С. – Генеральний директор ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів», Крамаренко С. І. – фінансовий директор ТОВ «Гуд Трак Сервіс», Мартиненко О. О. – директор з розвитку мережі Донецького регіону Акціонерного Товариства Укрпошта, Ярова А. Л. – начальник управління комунальної власності Слов’янської ВЦА, Попова О. Ю. – докор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління і фінансово-економічної безпеки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», м. Луцьк, Храпкіна В. В. – доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Мелешко Л. А. – директор Комунального закладу «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради Донецької області, Голяченко Н. Ю. – головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради, Рябокінь М. В. – директор КЗ ДЮСШ м. Слов’янськ.
На Круглому столі обговорили питання вимог роботодавця до компетентностей здобувачів вищої освіти у галузі управління та адміністрування. Гарантами освітніх програм було представлено результати спільної роботи зі стейкголдерами щодо покращення якості ОП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» та 073 «Менеджмент». Колеги з інших закладів вищої освіти поділилися власним досвідом співпраці зі стойкголдерами. Результатом заходу стало окреслення подальших напрямів вдосконалення співробітництва у підготовці фахівців з обліку і оподаткування та менеджменту.