Обговорення результатів участі здобувачки Кубашиної А.С. у роботі природничої літньої школи в університеті ім. Адама Міцкевича (Познань, Польща)

14 вересня 2023 року на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбулось обговорення результатів участі здобувачки 2 курсу магістерського рівня спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Кубашиної А.С. у роботі природничої літньої школи в університеті ім. Адама Міцкевича (Познань, Польща) з 27 серпня по 2 вересня 2023 року. До обговорення, крім членів кафедри, долучились Целковська Єлизавета Едуардівна та Кубашина Анастасія Сергіївна, здобувачі 2 року навчання ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» другого (магістерського) рівня.
Як повідомила сама учасниця заходу, літня школа мала назву «Навколишнє середовище і цивілізація. Географія для сталого розвитку». Під час навчання запрошені здобувачі з різних ЗВО України, серед яких була і наша магістрантка, мали змогу прослухати лекції про особливості організації природничої освіти в університетах Республіки Польща, про місцеві природні умови та підходи до охорони навколишнього середовища, про реалізацію концепції сталого розвитку в європейських країнах на сучасному рівні розвитку цивілізації. Для учасників літньої школи було проведено цікаві тренінги та екскурсії до музеїв і безпосередньо у природу.
Учасники обговорення впевнились, що корисна інформація та приємні враження, отримані магістранткою, стануть важливим ресурсом і стимулом для подальшого навчання і майбутньої професійної діяльності. Також було висловлено сподівання на те, що і в наступні роки наші студенти зможуть отримувати новий досвід у закордонних стажуваннях.