Засідання робочої групи спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) першого та другого рівнів ВО

27 вересня на кафедрі теорії і практики відбулась планова зустріч робочої групи спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) першого та другого рівнів ВО зі стейкхолдерами. До обговорення поточних питань приєднались: Гриценко Лариса Олександрівна – кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії і методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; Гусак Наталія Володимирівна – кандидатка педагогічних наук, завідувачка відділення спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання і технології), викладачка спеціальних дисциплін Комунального закладу «Покровський педагогічний фаховий коледж»; Клейно Євген Олександрович – кандидат педагогічних наук, викладач Торецького професійного ліцею військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, Донецької області, Крайня Зоя Миколаївна – заступниця директора з навчально-виховної роботи Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, Слов’янської міської ради, Ковтун Ірина Олександрівна – здобувачка 4 курсу ОП «Середня освіта» бакалаврського рівня вищої освіти, ДВНЗ «ДДПУ».
Колеги мали чудову нагоду поспілкуватися та обмінятися досвідом, продемонстрували своє бачення навчального процесу за спеціальністю. Під час засідання було обговорено зміни, які були впроваджені в ОПП першого та другого рівнів ВО. Проаналізували новий навчальний план підготовки здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) першого (бакалаврського) рівня ВО, ознайомились з робочими програмами та силабусами, з наскрізними програмами практик та висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти.
Гаранти освітньо-професійних програм подякували учасникам засідання за слушні пропозиції та зазначили, що висловлені думки будуть враховані під час перегляду освітньо-професійних програм підготовки фахівців за усіма рівнями вищої освіти.