Засідання робочої групи спеціальності 015 «Професійна освіта (Транспорт)»

22 вересня 2023 року на кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти відбулась запланована зустріч зі стрейкхолдерами освітньої програми «Професійна освіта (Транспорт)». До обговорення якості реалізації освітньої програми залучились: Оршанський Леонід Володимирович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; Горбатюк Роман Михайлович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри машинознавства і транспорту ТНПУ імені Володимира Гнатюка; Лаврєнтьєва Олена Олександрівна – докторка педагогічних наук, професорка кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Криворізького державного педагогічного університету та Згоденко Роман Олександрович – голова правління ПраТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» », м. Слов’янськ-Дніпро.
В рамках зустрічі обговорили результати вступної кампанії, перспективи та напрямки взаємодії, затвердили план роботи на поточний навчальний рік. Проф. Оршанський Л.В. та проф. Горбатюк Р.М. з метою підвищення якості освіти на ОП «Професійна освіта (Транспорт)» висунули деякі пропозиції подальшого вдосконалення переліку ОК, необхідних для підготовки кваліфікованого, конкурентоздатного, інтегрованого в світовий освітній простір фахівця. При наступному перегляді ОПП внести зміни в перелік освітніх компонентів, які підкреслять її унікальність та значення для теорії і практики професійної освіти, а саме: вилучити з переліку ОК 34 Математичні методи моніторингу якості вищої освіти та замінити їх на дисципліну професійної підготовки за спеціальністю 015.38 «Професійна освіта (Транспорт)».
Робоча група освітньо-професійної програми висловлює подяку рецензентам і стейкхолдерам за активну участь у засіданні, підтримку та конструктивні пропозиції.