Зустріч гаранта ОП зі студентами-першокурсниками «Перспективи майбутньої професії»

На початку навчального року було проведено зустріч гаранта освітньої програми «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно))» доц. Орел А.С. та стейкголдера Лємішевської А.С. (випускник спеціальності 035 Філологія, рік вип. 2022) зі студентами-першокурсниками. Метою заходу була презентація освітньої програми, ознайомлення зі структурою та змістом освітніх компонентів, особливостями формування індивідуальної освітньої траєкторії, компенентностями та результатами навчання, які набувають здобувачі освітньої програми. Зокрема, було акцентовано увагу на тому, що ОП містить 2 блоки («Перекладацькі стратегії» / «Комунікативні стратегії»), які містять по 6 освітніх компонентів з урахуванням першої та другої мови, з метою розширення спеціальних компетентностей; дисципліни поодинокого фахового вибору за 4 напрямами (загальнолінгвістичний, літературний, англійський, німецький), що розширює компетентності за спеціальністю; а також 3 дисципліни широкого вибору для набуття soft skills. Випускниця ОП, яка є нашим стейкголдером, підготувала виступ щодо особливостей та перспектив професії перекладача, поділилася власним досвідом. Студенти мали можливість поставити запитання та були задоволені відповідями, а також отримали важливу інформацію щодо шляхів проведення консультацій у разі виникнення запитань протягом навчання.