Настановна конференція щодо практичної підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

На початку нового 2023/2024 навчального року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася онлайнова конференція щодо проходження здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта виробничої практичної підготовки в початкових класах НУШ. Під час заходу студентів було ознайомлено з програмою практичної підготовки та звітною документацією для забезпечення результативного виконання всіх запланованих завдань. У конференції взяли участь методисти зі спеціальності – к. філол. н., доцент кафедри теорії і практики початкової освіти Лобачова І. М., із педагогіки – д. пед. н., професор кафедри педагогіки Цибулько Л. Г. та психології – к. психол. н., доцент кафедри загальної психології Шайда О. Г., які розказали про специфіку виконання завдань психолого-педагогічного блоку та зі спеціальності 013 Початкова освіта. До онлайнової конференції були залучені стейкхолдери – О. Б. Валюх (директорка КЗ «Святогірський ЗЗСО І–ІІІ ступенів Святогірської міської ради Донецької області») та М. О. Мікуліна (випускниця ПТПО, учитель початкових класів Слов’янської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Слов’янської міської ради Донецької області), які звернули увагу на особливості організації нового 2023/2024 навчального року в ЗЗСО в умовах правового режиму воєнного стану та надали здобувачам вищої освіти низку практичних порад для ефективного проходження практичної підготовки. Стейкхолдери також відзначили методичну доцільність такої виробничої практики в ОП «Початкова освіта» для підготовки майбутніх учителів початкових класів.