Обговорення впровадження ОПП 053 Психологія першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти

7 вересня 2023 року відбулося засідання кафедри психології. З питаннями порядку денного присутніх ознайомила завідувач кафедри, проф. Мелоян Анаіт Едуардівна.
Було обговорено організацію навчального процесу для здобувачів та освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі стейкголдерами:
Глущенко Світлана Іванівна - начальник відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ.
Садчікова Олена Геннадіївна - керівник відділу психосоціальної підтримки мобільних психомедичих команд Французької Гуманітарної Акції.
Федотова Тетяна Володимирівна - менеджер психолого-педагогічної служби БФ «СОС Дитячі містечка в Україні».
Соловйова Вікторія Вікторівна - науковий співробітник Центру психічного здоров’я НаУКМА. Керівниця центру психосоціальної реабілітації НаУКМА.
Стейкголдер Глущенко Світлана Іванівна надала інформацію присутнім, щодо отримання ваучера на підвищення кваліфікації для викладачів ВНЗ.