Зустрічі гарантів освітніх програм зі здобувачами на кафедрі управління та адміністрування

1 вересня 2023 року кафедрою управління та адміністрування було проведено зустрічі гарантів освітніх програм: канд.пед.наук, доц. Костянтина Олександровича Ярового (ОПП «Облік і оподаткування» перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), канд.ек.наук, доц. Ярослава Володимировича Крутогорського (ОПП «Менеджмент» перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), док.пед. наук, проф. Любові Вікторівни Гончар (ОПП «Менеджмент» другий (магістерський) рівень вищої освіти) зі здобувачами першого курсу спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент. Гаранти освітніх програм надали здобувачам загальну інформацію про ОПП, ознайомили зі структурою, метою, змістовим наповненням та особливостями ОПП, повідомили здобувачів щодо можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії, а також активного їх залучення як повноцінних партнерів до процесу удосконалення освітніх програм шляхом внесення пропозицій та участі в моніторингових дослідженнях. Більш ґрунтовне інформаційне забезпечення навчання дозволить здобувачам ефективніше здобувати освіту за обраною спеціальністю!