Обговорення результатів впровадження ОП Початкова освіта (Мистецтво)

29 червня в рамках проведення роботи зі стейкхолдерами відбулося засідання кафедри музики та хореографії, присвячене обговорюванню результатів впровадження ОП Початкова освіта (Мистецтво) в 2022-2023 навчальному році. До заходу були залучені члени кафедри та стейкголдери (Кутакова А. О. — випускниця другого (магістерського) рівня вищої освіти; Телятникова Л.Г. — учителька початкових класів Слов*янської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №12 Слов*янської міської ради Донецької області, старший вчитель вищої категорії).
В ході жвавої дискусії участниками заходу були обговорені результати впровадження освітньої програми, яка спрямована на опанування дисциплин мистецького циклу та набуття практичних мистецьких навичок із музики, хореографії, образотворчого, театрального та інших видів мистецтва. Програма передбачає розвиток творчої молоді, розвиток їх мистецьких здібностей, готовності до практичної педагогічної діяльності в закладах загальної освіти, позашкільній та неформальній освіті. Тобто робота в цьому навчальному році, незважаючи на складнощі нашого сьогодення була спрямована на формування високоосвічених, конкурентоспроможних учителів початкової школи з активною громадянською позицією, патріотів України, розвиток у них готовності до професійної діяльності відповідно до основних положень Концепції Нової української школи, запитів ринку праці та трендів цифрового суспільства ХХІ століття, загальнолюдських і національних цінностей, принципів демократії та Євроінтеграції, спрямованої на формування та примноження інтелектуального, творчого і духовного потенціалу особистості здобувача початкової освіти, суспільне й економічне зростання регіону та країни.
Сподіваємося, що зусилля нашого колективу сприятимуть більш якісній підготовці майбутніх фахівців, враховуючи не тільки державні вимоги, а і потреби споживача.