Міжкафедральний семінар щодо обговорення результатів упровадження ОП «Початкова освіта» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти у 2022–2023 навчальному році

22 червня 2023 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся онлайн-семінар стосовно представлення результатів упровадження ОП «Початкова освіта» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти у 2022–2023 навчальному році. Запрошені до обговорення стейкхолдери: С. Крапівіна (директорка Слов’янського ЗЗСО № 19), М. Головань (завідувачка методичного кабінету при відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради), В. Стрілець (учителька початкових класів Шандриголівської загальноосвітньої школи Лиманської міської) звернули увагу на результативність реалізованих напрямів навчання щодо підготовки високоосвічених і конкурентоспроможних фахівців із високою професійною майстерністю, творчим і духовним потенціалом, з активною громадянською позицією, патріотів України, здатних до ефективного розв’язання задач дослідницького та/або інноваційного характеру на рівнях початкової освіти через органічне поєднання освітньої, наукової й інноваційної діяльності на засадах студентоцентризму, академічної доброчесності, соціальної відповідальності та реалізацію державної інноваційної політики відповідно до запитів ринку й трендів цифрового суспільства ХХІ століття, загальнолюдських і національних цінностей, принципів демократії та Євроінтеграції. Також на онлайн-семінарі були обговорені перспективні напрями роботи щодо організації професійно-практичної підготовки здобувачів вищої освіти.