Затвердження ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня на засіданні кафедри

На засіданні кафедри української мови та літератури гарант ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доц. Лисенко Н. В. після аналізу результатів обговорення Проєкту (було розміщено на сайті ДДПУ) та рецензій-відгуків представила освітньо-професійну програму та оновлений навчальний план. Стейкголдери (Рева Вікторія Юріївна, в.о. директора, заступник директора з НВР Краматорської ЗОШ № 20 І-ІІІ ступенів, вища категорія "старший учитель", вчитель української мови та літератури; Маторіна Наталія Михайлівна, випускниця ОПП, 2001 рік випуску, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки) зосередили увагу на загальних і спеціальних компетентностях, професійних компетентностях за предметною спеціальністю "Українська мова і література" та програмних результатах навчання для освітніх компонентів; підтримали перелік вибіркових компонентів до ОПП: дисциплін широкого і фахового (поодинокого та блокового) вибору для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Загалом ОПП заслуговує на практичне впровадження в освітній процес філологічного факультету з 1 вересня 2023 року. Також на засіданні було обговорено підсумки співпраці зі стейкголдерами та перспективи на майбутнє.