Затвердження ОП Психологія бакалаврського та магістерського рівнів освіти спеціальності 053 Психологія

19 червня 2023 року відбулося планове засідання робочих груп, стейкголдерів, роботодавців і членів кафедри психології щодо остаточного затвердження ОП Психологія бакалаврського та магістерського рівнів освіти для 2023-2024 навчального року. Стейкголдери Асланян Т.С. – кандидат психологічних наук, гештальттерапевт, клінічний супервізор, керівник експертної ради БФ “Голоси дітей”, Кайоткіна Т.А. – завідувач психологічного центру та соціальної роботи управління освіти Костянтинівської територіальної громади, Гаража М.В. – голова ГО Точка рівноваги (психосоціальна підтримка вразливим категоріям населення області) звернули увагу присутніх на актуальність оновлень орієнтовного переліку дисциплін фахового вибору (поодинокого) в якому внесено дисципліни практично направлені на здобуття компетентностей здобувачами. Внесені також зміни в зміст ОП відповідно до рішень та наказів ДДПУ, а саме доповнено в ОП таблицю пропозицій та внесення змін; внесено передумови вступу згідно з Правилами вступу 2023 року; оновлено відображення структурно-логічної схеми ОП; оновлено перелік пропонованих вибіркових дисциплін та подано у Додатках. Засіданням затверджено готовність освітніх програм Психологія для впровадження у новий навчальний рік 2023-2024.