Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної форми навчання

20.06.2023 р. на факультеті гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ «ДДПУ» відбулась атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 Психологія освітньої програми Психологія. Атестацію проходили 8 здобувачів денної форми навчання.
Атестаційна комісія працювала у складі: голова комісії  Саврасов М.В. – доктор психологічних наук, професор кафедри загальної психології ДВНЗ «ДДПУ»; члени комісії: Лугінець Н.В. – в. о. директора комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації; стейкголдер освітньо-професійної програми «Психологія»; Сергєєва І.В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології; екзаменатор: Степаненко Л.В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.
За результатами проведення атестації здобувачів 4 курсу спеціальності 053 Психологія можна зробити висновок, що об’єм, глибина і міцність їх знань відповідають кваліфікації «бакалавр психології». Випускники отримали фундаментальну підготовку для якісного виконання своїх професійних обов’язків у якості психолога.