Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

19 та 23 червня 2023 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти пройшла атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Голова атестаційної комісії – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики Юлія Миколаївна Лимарєва, член комісії - завідувач кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти д.п.н., проф. В.І. Бондаренко, екзаменатор к.п.н, доц. Н.В. Вовк; секретар комісії - докт. філ., доц. М.Г. Погорєлов. До перевірки робіт був залучений стейкголдер освітньої програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», Крайня Зоя Миколаївна – заступниця директора з навчально-виховної роботи Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, Слов’янської міської ради.
Бакалаври засвідчили високий рівень професійно-практичної, педагогічної та психологічної підготовки до професійної діяльності в закладах середньої освіти. Випускникам присвоєно професійну кваліфікацію «Бакалавр середньої освіти. Учитель технологій і креслення. Учитель інформатики» та відповідно «Бакалавр середньої освіти. Учитель технологій і креслення. Дизайнер (художник-конструктор)».