Атестація здобувачів на кафедрі управління та адміністрування

Завершальним етапом навчання бакалаврів на кафедрі управління та адміністрування факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ є проведення атестації, головною метою якої є визначення рівня теоретичної та практичної підготовки випускника.
30 травня 2023 року згідно з наказом ректора університету док. пед. наук, проф. Омельченко Світлани Олександрівни розпочали роботу атестаційні комісії з перевірки підготовки здобувачів зі спеціальностей:
071 Облік і оподаткування під головуванням стейкголдера начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Черкаської селищної ради Дриги Наталії Володимирівни; членів: док. пед. наук, проф. Набоки Ольги Георгіївни, док. пед. наук, доц. Гончар Любові Вікторівни, канд. пед. наук, доц. Ярового Костянтина Олександровича; секретара – ст. викладача Шнурко Антоніни Миколаївни;
073 Менеджмент під головуванням стейкголдера, заступника начальника Миколаївської військової адміністрації Краматорського району Донецької області Проскуніна Володимира Миколайовича, членів: док. пед. наук, проф. Набоки Ольги Георгіївни, док. пед. наук, доц. Гончар Любові Вікторівни, канд. екон. наук, доц. Крутогорського Ярослава Володимировича, секретара, канд. пед. наук, доц. Попової Ганни Василівни.
Засідання атестаційних комісій відкрили перший проректор ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», доктор педагогічних наук, професор Набока Ольга Георгіївна, декан факультету гуманітарної та економічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Саяпіна Світлана Анатоліївна та голови комісій – Проскунін Володимир Миколайович та Дрига Наталія Володимирівна, які звернулись до здобувачів із вітальним словом та побажали їм успішної атестації, здійснення найзаповітніших мрій та задумів, скорішої перемоги, навчатись та працювати під мирним небом!
Підготовка та проведення атестації відповідала існуючим вимогам і відповідному Положенню. Здобувачі були заздалегідь ознайомлені з програмами атестаційних екзаменів.
Атестацію проведено в онлайн-режимі. У встановлений час усі учасники атестації взяли участь у Google Meet-конференції, під час якої здійснено візуальну ідентифікацію здобувачів та поставлені уточнюючи питання до надісланих ним відповідей.
Здобувачі усіх економічних спеціальностей успішно склали кваліфікаційні екзамени, показали високий рівень як теоретичних знань так і практичних навичок набутих під час навчання обраної спеціальності.
Щиро вітаємо наших здобувачів із успішним складанням підсумкової атестації та бажаємо подальших успіхів, впевненості і чекаємо зустрічі в магістратурі!