Об’єднане засідання робочих групи з оновлення та модернізації освітніх програм «Середня освіта (Математика)»

20 червня 2023 року на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбулось об’єднане засідання робочих групи з оновлення та модернізації освітніх програм «Середня освіта (Математика, інформатика)» (підготовки здобувачів бакалаврського РВО) та «Середня освіта (Математика)» (підготовки здобувачів магістерського РВО).
В засіданні взяли участь: Мелешко Лілія Анатоліївна – директор КЗ «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради Донецької області; Пилипчук Олена Анатоліївна – завідувач відділу STEM та інформаційних технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Гайдар Сергій Олегович – вчитель математики Слов'янського ЗЗСО №15; Гойдош Галина Сергіївна – вчитель математики Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Слов'янської міської ради Донецької області; Одінцова Єлизавета Павлівна – студент 4 курсу денної форми навчання на 1-му (бакалаврському) РВО за ОП «Середня освіта (Математика)»; Нєсмєлова Ольга Володимирівна – заст. директора Інституту прикладної математики і механіки НАНУ та представники ЗВО з числа членів групи забезпечення та розробників ОП.
Було обговорено розроблені проекти освітніх програм і навчальних планів. Внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення вибіркової складової ОП.За результатами обговорення в цілому освітні програми та навчальні плани схвалено і рекомендовано до впровадження на фізико-математичному факультеті ДДПУ у 2023-2024 н.р.