Засідання робочих групи з оновлення та модернізації освітніх програм «Середня освіта (Фізика та астрономія)»

21 червня 2023 року на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбулось засідання робочих групи з оновлення та модернізації освітніх програм «Середня освіта (Фізика та астрономія, інформатика)» (підготовки здобувачів бакалаврського РВО) та «Середня освіта (Фізика)» (підготовки здобувачів магістерського РВО).
В засіданні взяли участь: Масич Віталій Васильович – завідувач кафедри фізики та хімії, докт. пед. наук, професор – ХНПУ імені Г. С. Сковороди; Іванов Сергій Юрійович – Директор – КЗ «Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради Донецької області; Турка Віктор Миколайович – в.о. директора, викладач фізики вищої кваліфікаційної категорії - Слов'янський енергобудівний технікум; Попов Олег Костянтинович – Учитель фізики та інформатики Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Слов'янської міської ради Донецької області; Чернишов Олександр Петрович – заступник директора - Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області; представники ЗВО з числа членів групи забезпечення та розробників ОП.
Були обговорені освітні програми та навчальні плани. Внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення вибіркової складової ОП. За результатами обговорення в цілому освітні програми та навчальні плани схвалено і рекомендовано до впровадження на фізико-математичному факультеті ДДПУ у 2023-2024 н.р.