Підсумки державної атестації на ОП Фізична терапія, ерготерапія

22 червня 2023 року на факультеті фізичного виховання проходила державна атестація зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія на здобуття професійної кваліфікації «Бакалавр фізичної терапії, ерготерапії. Фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист, масажист спортивний». Студенти першого бакалаврського рівня вищої освіти склали практично-орієнтований комплексний кваліфікаційний іспит «Медико-біологічні основи здоров’я та фізичної реабілітації, фітнес-технології при різних станах і захворюваннях».
Підсумкова атестація була організована та проведена в режимі онлайн та відповідала вимогам і концепції підготовки сучасних фахівців. Згідно наказу про державну атестацію була проведена індетифікація особи здобувачів.
Зі словами привітання на онлайн зустрічі, яка була організована на платформі Google Meet, виступали: перший проректор ДВНЗ «ДДПУ», докторка педагогічних наук, професорка Ольга Набока; голова атестаційної комісії кандидат медичних наук, генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 3» Краматорської міської ради Олексій Яковленко; а також екзаменатори і члени комісії: завідувач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, доктор біологічних наук, професор Владислав Дичко; доцентка кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, кандидатка біологічних наук, Юлія Клименко; доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, кандидат біологічних наук, Володимир Бобирєв.
Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів, миру, наснаги, добра та злагоди! І з нетерпінням очікуємо всіх студентів до вступу у магістратуру!