Нова зустріч попри все!

За ініціативою гаранта ОПП «Філософія» канд. філос. н., доц. кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Мартинова Романа Сергійовича 17 травня 2023 року в режимі онлайн на платформах Google Meet, видбулася цікава подія! Викладачі групи забеспечення ОПП «Філософія» 033 провели лекцію-діалог для магістрантів 1 курсу.
На цьому заході також були присутні стейкхолдери, а саме – докторка філос. наук, доц., завідувачка кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава) Дубініна В. О., докторка філософських наук, професорка кафедри освітніх технологій та охорони праці Української інженерно-педагогічної академії (Учбово-науковий професійно-педагогічний інститут, м. Бахмут) Богданова Н. Г., головний спеціаліст відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Донецької обласної державної адміністрації Массабутіна О.В.
У ході лекції-діалогу учасники отримали можливість вільно обмінюватися думками та досвідом фахівцями-практиками щодо ролі потреб сучасного ринку праці, потреб фахівців, а також про особливості співпраці та взаємодопомоги закладу освіти з стейкхолдерами та навпаки.
Під час засідання були визначенні конструктивні пропозиції щодо удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців із урахуванням необхідних компетентностей та перспективи працевлаштування випускників.
Проведена зустріч була цікава як магістрантам так і стейкхолдерам. Вона показала високу ефективність діалогу шляхом співробітництва практиків та науковців.