«Шлях до вчителя: розкриваючи світ професії»: ярмарок вакансій

19 травня 2023 року студенти випускових курсів педагогічного факультету мали можливість відвідати Ярмарок вакансій, який було організовано відділом освіти Покровської міської ради Донецької області.
На заході було наголошено на потребі Покровської громади у педагогічних працівниках.
Наразі громада пропонує такі вакансії:
- вихователі різних вікових груп - 42 вакансії;
- практичні психологи - 6 вакансій, із них: у закладі дошкільної освіти - 1 вакансія, у закладах середньої освіти - 5 вакансій;
- вчителі початкових класів - 2 вакансії;
- асистенти вчителя - 4 вакансії;
- вихователі ГПД - 7 вакансій;
- педагоги-організатори - 5 вакансій.
Саме ці вакансії були цікаві для випускників педагогічного факультету, які завершують навчання за освітніми програмами:
Дошкільна освіта.
Дошкільна освіта. Початкова освіта.
Практична психологія.
Соціальна робота.
Корисною для випускників інших спеціальностей була інформація про «педагогічну інтернатуру» та ті можливості, які вона відкриває для перепрофілювання непрофільних фахівців на педагогів. Дякуємо організаторам заходу за інформативну та цікаву зустріч!