Участь у «Шевченківських читаннях»

З нагоди Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, аби вшанувати пам’ять великого українського поета, 9 березня було проведено щорічний регіональний конкурс «Шевченківські читання – 2023», організатором якого була кафедра української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету. У заході взяли участь 43 претенденти (23 здобувачів ЗОШ різних районів Донецької, Харківської та Дніпропетровської областей, 20 студентів ДДПУ майже всіх факультетів). Захід проведено дистанційно у форматі вільного мікрофона, де кожен охочий зміг продекламувати напам'ять улюблені твори поета або твір сучасного українського письменника про Т. Г. Шевченка. Виступи учасників оцінювало журі за такими критеріями: емоційність і виразність декламування, артистичність, яскравість виконання, новаторство, творчий підхід, креативність. Стейхолдер ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня Самохвалова Людмила Віталіївна (заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею з наукової роботи) на підсумковому засіданні конкурсної комісії відзначила позитивний вплив проведення щорічного регіонального конкурсу щодо національно-патріотичного, громадянського, естетичного виховання молоді. Переможці нагороджені дипломами лауреатів Конкурсу першого, другого і третього ступеня, зокрема учениці 11 класів Слов’янського педагогічного ліцею Макаренко Фаіна Сергіївна (1 місце) та Акінча Юлія Андріївна (2 місце).