Співпраця Слов’янського міського центру зайнятості та кафедри психології

9 березня 2023 року було проведено онлайн зустріч на тему: «Проблеми мотивації пошуку роботи молоді в період воєнного стану. Шляхи їх вирішення». Оранізатором виступила Глущенко Світлана Іванівна - стейкхолдер освітньої (освітньо-професійної) програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, начальник відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ спільно із завідувачем кафедри психології, проф. Мелоян Анаіт Едуардівною. В заході прийняли участь здобувачі та випускники ДДПУ спеціальності 053 Психологія, а також майстри Слов'янського БРЦПО імені П.Ф.Кривоноса. Протягом заходу були висвітлені принципи роботи з молоддю, що знаходиться на обліку в службі зайнятості та роз’яснені основні соціально-психологічні проблеми, які виникають в процесі її працевлаштування. Учасників ознайомили з навичками успішної самопрезентаціі та основними правилами успішного проходження співбесіди з роботодавцем. Був проведений психологічний тренінг, який в подальшому допоможе молодим фахівцям в профорієнтаційній роботі. Наприкінці заходу, слухачі проаналізували основні причини молодіжного безробіття та виявили превентивні шляхи запобігання цьому явищу.