Оновлення освітньої програми Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

13 березня 2023 року відбулося засідання кафедри психології. З питаннями порядку денного присутніх ознайомила завідувач кафедри, проф. Мелоян Анаіт Едуардівна.
Одним із головних питань було розгляд оновлення освітньої програми Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія. Гарант ОП, доц. Степаненко Л.В. виступила з роз’ясненнями та пропозиціями щодо внесення необхідних змін.
Члени кафедри детально ознайомились та обговорили питання оновлення освітньої програми, які суттєво вплинуть на розробку навчального плану, а також внесення відповідних змін та доповнень згідно до наказів та розпоряджень керівництва університету.