Обговорення проєкту оновлення ОП «Спеціальна освіта» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта

На кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії було проведено засідання проєктної групи ОП «Спеціальна освіта» спеціальності 016 «Спеціальна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спільно із науково-педагогічним колективом, стейкхолдерами, здобувачами та випускниками факультету спеціальної освіти. На порядку денному – питання обговорення пропозицій та змін, націлених на вдосконалення якості змісту освітньої програми. У доповідях гаранта проф. Омельченко М. С., керівника проєктної групи проф. Мамічевої О. В., члена проєктної групи доц. Кузнецової Т. Г. було представлено основні структурні компонети програми, оголошено про нововведення, які впливають на їх зміст, перспективи вдосконалення ОП. Слушні пропозиції та рекомендації щодо оновлення освітньої програми надійшли від доц. Одинченко Л. К., доц. Кордонець В. В., директорки спеціальної загальноосвітньої школи № 23 Донецької обласної ради Ушкалової Н. В., здобувачки 4-го курсу Голомисової А. Р. та ін. Робота над оновленням ОП триває і члени проєктної групи продовжують приймати запити від всіх зацікавлених у якісній підготовці фахівців за ОП «Спеціальна освіта» першого (бакалаврського) рівня на факультеті спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету. Думка кожного важлива, оскільки забезпечення якісної освіти у нашому закладі сьогодні є пріоритетним питанням.