Науково-практичний семінар «Післявоєнна відбудова економіки України»

24 березня 2023 року з ініціативи кафедри управління та адміністрування ДДПУ було проведено науково-практичний семінар на тему «Післявоєнна відбудова економіки України».
Основна мета заходу – пошук шляхів подолання спричинених війною з російським агресором нагальних викликів, що постали перед економікою України.
У заході прийняли участь здобувачі вищої освіти спеціальностей облік і оподаткування та менеджмент, аспіранти, викладачі та представники провідних підприємств, установ та організацій, зокрема: Набока Ольга Георгіївна - перший проректор Донбаського державного педагогічного університету, док.пед.наук, проф., професор кафедри управління та адміністрування, Ольга Юріївна Попова - док.ек.наук, професор, завідувачка кафедрою управління і фінансово-економічної безпеки Донецького державного технічного університету, Валентина Валентинівна Храпкіна - док. екон. наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету Києво-Могилянська академія, Лілія Анатоліївна Мелешко - директорка КЗ «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», Наталія Юріївна Голяченко - головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради, Наталія Володимирівна Дрига - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Черкаської селищної ради, Світлана Іваніна Крамаренко - фінансовий директор ТОВ «Гуд Трак Сервіс», Володимир Геннадійович Башкаєв - Генеральний директор Словміськводоканалу (м. Слов’янськ), Альона Леонідівна Ярова - заступник начальника управління комунальної власності Слов’янської ВЦА, Роман Олександрович Згоденко – Голова Правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» (м. Слов’янськ).
Відзначаємо цікаві доповіді здобувачів, зокрема: Асланової Єлизавети, Бахової Катерини, Бурдакова Богдана, Кретини Дар’ї, Кубаєвич Назара, Погорєлої Маргарити, Рябокінь Руслана, Рябокінь Марини, Сидіч Марини, Чівікова Нікіти, Юрасової Катерини.
На заході обговорювали, серед іншого, такі питання: особливості реформування економіки України після війни; виклики у системі освіти під час війни; напрямки стратегії економічної політики Донецького регіону в післявоєнний період; відновлення ринку праці у післявоєнній Україні; особливості відновлення роботи банківських установ на деокупованих територіях; роль менеджмент-консалтингу в післявоєнному відновленні економіки України; стратегії відновлення експорту та імпорту України в післявоєнний час; розвиток міжнародних економічних відносин в поствоєнний період.
Проведення таких заходів має важливе значення для здійснення наукових досліджень та вироблення практичних рекомендацій щодо відбудови економіки України у воєнний та післявоєнний періоди.