Презентація вибіркових дисциплін для магістрантів філологічного факультету

23 березня 2023 р. відбулася зустріч здобувачів І курсу другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» щодо вибіркових компонентів ОПП. Магістранти послухали гаранта освітньо-професійної програми доц. Нестелєєва М.А. і викладачів кафедри української мови та літератури доц. Разживіна В.М., доц. Падалку Р.М., за якими закріплені вибіркові дисципліни. Також до участі в зустрічі було залучено і стейкхолдерів, зокрема вчителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченка Андрія Миколайовича. Заступник декана доц. Лисенко Н.В. ознайомила присутніх із порядком, термінами і особливостями процедури вибору дисциплін фахового вибору, які передбачені в 3 семестрі. Стейкхолдер ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» Мірошниченко А.М. наголосив на тому, що усвідомлене обрання вибіркових елементів сприятиме подальшому працевлаштуванню.