Вебінар з працевлаштування

1 березня 2023 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбувся онлайн-вебінар «Успішне працевлаштування: інструменти та поради», організований Слов’янським міським центром зайнятості для наших студентів. Приємно, що спікером зустрічі була випускниця факультету Поліна Лоіш, що успішно опанувала освітні програми «Менеджмент» та «Психологія» та вже за традицією зустрічається зі здобувачами, як практик, провідний фахівець центру зайнятості. Зустріч була змістовною та дискусійною, познайомилися з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри офіційного сайту установи, дізналися про онлайн-тести, що там розміщені та які кожен може пройти у разі потреби; розмовляли про створення відео-резюме, портфоліо, роботу у соціальних мережах, стресове інтерв’ю із роботодавцем. Наша спікерка охоче поділилася власним професійним досвідом та організацією роботи з працевлаштування безробітних Слов’янським центром зайнятості під час військового стану. Тож, тримаємо наш освітянський фронт, працюємо, допомагаємо один одному, наближаємо Перемогу!