Проблеми запобігання та протидії домашньому насильству в період воєнного стану

На факультеті гуманітарної та економічної освіти із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія був проведений практичний семінар з питань виявлення та реагування закладів освіти на випадки домашнього насильства в період воєнного стану. 02 березня 2023 р. захід організували стейкхолдер першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Наталя Вікторівна Лугінець, директор Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти та доцент кафедри психології Степаненко Лариса Вікторівна. Під час заходу з доповіддю виступила методист центру Ольга Володимирівна Сафонова. Розкриті питання застосування нормативно-правових документів виявлення фактів насильства; представлена системна робота щодо профілактики домашнього насильства; визначені методи щодо виявлення постраждалої дитини від домашнього насильства; проаналізовані питання виявлення домашнього насильства щодо дітей під час дистанційного навчання.