Обговорення змін до ОП «Середня освіта (Інформатика)» другого (магістерського) рівня

19 січня відбулось розширене засідання проєктної групи, стейкхолдерів та викладачів на ОП «Середня освіта (Інформатика)» другого (магістерського) рівня освіти. Було проаналізовано результати навчання здобувачів за перший семестр 2022-2023 навчального року, розглянуто нормативні документи, що з’явились за час реалізації ОП. Щенсневич Ольга Володимирівна (викладач першої кваліфікаційної категорії, Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету») звернула увагу на необхідність публікаційної діяльності здобувачів ОП, зокрема на можливість приймати участь у конференціях різноманітних рівнів для висвітлення стану виконання магістерської роботи. Фролов Кирило Олегович (вчитель інформатики Слов'янського ЗЗСО No 10) свій виступ присвятив майбутній педагогічній практиці. Зокрема було обговорено питання адаптації завдань з педагогічної практики для очної, дистанційної та змішаної форм навчання. Кадубовський Олександр Анатолійович проінформував про зміни, що відбуваються на першому (бакалаврському) рівні освіти і можливі наслідки цих змін для ОП «Середня освіта (Інформатика)» другого (магістерського) рівня.