Науково-практиний семінар: «Особливості експортних та імпортних операцій в умовах євроінтеграції»

20 січня 2023 року кафедрою управління та адміністрування ДДПУ було проведено науково-практичний семінар: «Особливості експортних та імпортних операцій в умовах євроінтеграції». До заходу долучились роботодавці, представники академічної спільноти, здобувачі вищої освіти, аспіранти.
Під час семінару відбулися дискусії та обговорення перспектив розвитку експортно-імпортних операцій України, проблеми та можливості.
Особливо значущими були виступи зовнішніх стейкголдерів-роботодавців та стейкголдерів представників академічної спільности.
Так, Роман Олександрович Згоденко – Голова Правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» (м. Слов’янськ) зазначив складні умови функціонування сучасних промислових підприємств Донецької області та необхідності їх перереєстрації в інших, більш спокійних областях, що спричиняють складнощі в стабільному та ефективному управлінні підприємством.
Док.ек.наук, професор, завідувачка кафедрою управління і фінансово-економічної безпеки Донецького державного технічного університету Ольга Юріївна Попова та док. екон. наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету Києво-Могилянська академія Валентина Валентинівна Храпкіна підкреслили актуальність наукового підходу до розв’язання проблем зовнішньоторгівельного обігу країни, перспективних напрямів експорту продукції та спрощенні умов імпорту.
Цікавими були доповіді та презентації студентів та аспірантів: К. Бахової, Б. Бурдакова, Р. Кулієва, М. Сидіч, А. Черевко, К. Юрасової та інших.
Проведення заходів такого типу сприяє науковому та практичному розвитку економіки регіону та держави в цілому!