Зміни до освітньої програми «Початкова освіта» для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

В умовах боротьби українського народу за свою свободу та незалежність перед педагогічними ЗВО виникає нагальна потреба в посиленні національно-патріотичного виховання молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. У такий спосіб доцільним стає корегування освітньої програми «Початкова освіта» щодо забезпечення підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. Так, робоча група кафедри теорії і практики початкової освіти, кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті в складі: І. Вікторенко (гарант програми), В. Гринько, І. Лобачової, С. Помирчої вийшла на вчену раду факультету ПТПО з пропозицією внести зміни до переліку обов’язкових дисциплін у такий спосіб: замінити курс «Сучасна російська мова з методикою навчання» обсягом у 4 кредити на «Україномовний практикум», який має підвищити загальномовну підготовку та мовну грамотність в усному та писемному мовленні професійного спілкування майбутніх учителів початкової школи. Засідання вченої ради відбулося за участю стейкхолдера О. Валюх (директорка КЗ «Святогірський ЗЗСО І–ІІІ ступенів Святогірської міської ради»). В обговоренні окреслена пропозиція здобула схвалення.