Результати екзаменаційної сесії здобувачів спеціальності 053 Психологія в 1 семестрі 2022-2023 навчального року

19 січня 2023 року відбулося засідання кафедри психології спільно зі стейкголдерами освітньої програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти Глущенко Світланою Іванівною - начальником відділу профорієнтації Слов’янського МЦЗ та Гаражєю Марією Володимирівною - головою ГО Точка рівноваги (психосоціальна підтримка вразливим категоріям населення області). Основним питанням завідувач кафедри, проф. Мелоян А.Е. окреслила, обговорення результатів екзаменаційної сесії здобувачів спеціальності 053 Психологія у 1 семестрі та ефективність освітніх програм Психологія. Оцінювання набутих загальних, фахових компетентностей та програмних результатів навчання здобувачів вищої освіти за певний етап навчання проводилось у вигляді заліків та екзаменів, оцінювання виробничої практики й атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти у вигляді атестаційного екзамену та захисту кваліфікаційної роботи згідно з навчальними планами та графіку проведення сесії.