Співпрацюємо зі стейкголдерами та підвищуємо мотивацію здобувачів до оптимізації самостійної роботи

17 лютого 2023 року відбулося засідання вченої ради філологічного факультету, де розглядали результати опитування випускників щодо якості надання освітніх послуг. Гарант ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» другого (магістерського) рівнів доц.Падалка Р.М. разом зі стейкхолдером-роботодавцем Ковальовою Наталією Миколаївною, заступником директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради внесли пропозицій щодо розширення та зміцнення взаємозв’язків між ЗВО та ЗЗСО. Опитування є формою участі здобувачів у системі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти та реалізації принципу студентоцентрованого підходу в навчанні. Обговорення результатів анкетування уможливлює сформулювати завдання для колективу факультету загалом для подальшого удосконалення надання освітніх послуг. Фахівці-практики дійшли згоди щодо продовження оптимізації роботи з інформування здобувачів та випускників про наявні актуальні вакансії та забезпечення їх необхідною консультаційною підтримкою на шляху від обрання вакансії до офіційного працевлаштування, з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці в постійному контакті з «Центром кар’єри ДДПУ».