Обмін досвідом – запорука успішності!

Згідно плану роботи зі стейкхолдерами, на кафедрі дошкільної освіти відбулося обговорення змісту нових Державних програм виховання і розвитку дітей дошкільного віку.
Стейкхолдери Дьома Світлана Іванівна (завідувачка ЗДО № 1 «Зіронька» м. Слов’янськ) разом із методистом Горбуновою Наталією Вікторівною, Огурцова Світлана Василівна (завідувачка ЗДО № 60 «Журавлик», м. Краматорськ) та засновник і власник приватного дитячого садочка «ЕКО-Клуб ЮМІ» м. Дніпро Коваль Юлія поділилися досвідом щодо впровадження Державного стандарту дошкільної освіти та оновлених програм. Наголосили про необхідність формування у майбутніх фахівців таких компетентностей, як здатність застосовувати soft skills-навички в практичних ситуаціях та організовувати освітній процес у закладах дошкільної освіти з використанням сучасних засобів, методів, прийомів, технологій тощо Також керівники обмінялися думками щодо організації роботи у ці складні часи.