Обговорення освітньої програми «Середня освіта (Фізика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

22 лютого 2023 року на кафедрі фізики фізико-математичного факультету ДДПУ відбулася зустріч з приводу обговорення освітньої програми «Середня освіта (Фізика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із залученням стейкхолдерів.

У засіданні робочої групи взяли участь:
- Грант ОП, в.о. зав. кафедри – канд. пед.наук Лимарєва Ю. М.
- Викладачі кафедри фізики, члени робочої групи: Костиіков О. П. – докт. фіз-мат наук, доцент; Ткаченко В. М. – канд. фіз-мат наук, доцент; Бєлошапка О. Я – старший викладач.
- Стейкхолдер, зав. кафедри фізики ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, докт. пед. наук, доцент Масич В. В.

Обговорено зміст проєкту ОП, а також суміжні питання:
- Переваги та недоліки моно-спеціальності;
- Переваги та недоліки подвійної спеціальності;
- Зміст та тривалість педагогічної практики, як важливого елементу практичної підготовки педагога;
- Проблеми дистанційної організації навчання та підготовки фахівців.

На основі врахування досвіду роботи у закладах освіти різних рівнів акредитації складено порівняльну характеристику аналогічних освітніх програм різних ЗВО з метою вдосконалення та осучаснення ОП «Середня освіта (Фізика)» бакалаврського рівня з урахування загального спрямування державної освітньої траєкторії на євроінтеграцію.