Майстер-клас від професіонала-практика

21 лютого відбувся майстер-клас від професіонала-практика, головного лікаря Збірної України з футзалу Щербини Дениса Валерійовича, на тему: «Реабілітація в спорті. Основи спортивного та функціонального кінезіологічного тейпування». Зустріч проводилась для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 227 Фізична терапія, ерготерапія та 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Фізична культура) першого та другого рівнів вищої освіти ДВНЗ «ДДПУ», а також науково-педагогічних працівників факультету фізичного виховання.
Денис Валерійович розповів та особисто показав студентам правильність і особливості використання кінезіологічних тейпів у підготовці до тренувань, змагань та проведення реабілітаційних заходів для спортсменів, зокрема футзалістів. Лікар продемонстрував необхідне обладнання, яке використовується у відновленні спортсменів, готує їх до важливих матчів, особливості роботи фізіотерапевтичних приладів у реабілітаційному та терапевтичному процесах. Денис Валерійович розповів про свій багатий досвід роботи, про цікаві історії з життя спортсменів.
Дякуємо шановному Денису Валерійовичу за цікаву інформацію, за особистий час, за отримані позитивні емоції та обмін цінним досвідом.