Аналіз тестування здобувачів на вченій раді філологічного факультету

17 лютого 2023 року на філологічному факультеті відбулося засідання вченої ради, на якому, серед іншого, обговорили результати опитування, яке проводилось із використанням програмного забезпечення GOOGLE FORMS під час анонімного онлайн-анкетування 27.12.2022 року. У роботі вченої ради брали участь гаранти ОПП доц. Нестелєєв М.А., доц. Падалка Р.М., доц. Рябініна І.М., доц. Лисенко Н.М. та фахівці-практики інших закладів освіти, зокрема, стейкхолдер ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова та література (англійська))», вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрій Миколайович.
На вченій раді проаналізували відповіді здобувачів, які, зокрема пропонують вводити в навчальний процес інновації й активніше залучати до спільних наукових досліджень викладачів і студентів, а також збільшити кількість стейкхолдерів, які б ділилися практичним досвідом, зокрема на ОП 035 Філологія на освітній програмі: «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література англійська))». Стейкхолдер Мірошниченко А.М. також запропоновав активніше залучити стейкголдерів до опрацювань питання щодо розширення сфери набуття практичних навиків (розширення практики в позашкільних закладах освітах і волонтерських організаціях).