Проведення опитування роботодавців ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня

Відбулося чергове засідання вченої ради філологічного факультету, присвячене нагальним питанням. Підведено підсумки зимової екзаменаційної сесії. Докладно проаналізовано результати опитування випускників і роботодавців щодо якості надання освітніх послуг та накреслено шляхи подальшого удосконалення діяльності факультету в цьому напрямку за участю декана факультету, завідувачів випускових кафедр, гарантів освітніх програм та стейкголдерів (представників роботодавців, фахівців-практиків). Голова профорієнтаційної комісії факультету проаналізував анкетування здобувачів першого курсу з питань вступу до ДДПУ, що дозволило окреслити актуальні форми роботи та заходи з профорієнтації на найближчий час. Стейголдер ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня, заступник директора з наукової роботи Слов’янського педагогічного ліцею, учитель вищої категорії, учитель-методист Людмила Віталіївна Самохвалова зазначила, що підготовка фахівців за даною освітньою програмою є актуальною і необхідною; забезпечує формування тих компетентностей, які потрібні фахівцям для ефективної роботи у ЗЗСО; з метою підвищення рівня практичної підготовки керівництво Слов’янського педагогічного ліцею надає можливість для проходження виробничої практики.