Покращення освітніх послуг на магістерському рівні вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта

9 лютого 2023 року відбулось чергове засідання ради факультету початкової, технологічної та професійної освіти. У заході взяли участь стейкхолдери освітньої програми «Початкова освіта» для другого (магістерського) рівня вищої освіти: В. Стрілець (учителька початкових класів Шандриголівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області), А. Єфименко (випускниця магістерського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта ДВНЗ «ДДПУ» 2022 р.), М. Головань (спеціалістка відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради).
У результаті обговорення анкетування випускників магістерського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта денної та заочної форм навчання та відповідно до Наказу МОН України № 1006 від 11.11.2022 р. про «Деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти» разом зі стейкхолдерами було змінено професійні кваліфікації випускників у такий спосіб: «Вчитель початкової школи» на «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти, викладач закладу фахової передвищої, вищої освіти» (предметною спеціальністю)» (ОП «Початкова освіта», магістерський рівень).
Відповідні зміни також було внесено до освітніх компонентів ОП «Початкова освіта» для другого (магістерського) рівня вищої освіти, що сприятиме якісній підготовці майбутніх фахівців відповідно до перспективних вимог суспільства та споживача.