Участь стейкхолдера у освітньому процесі на ОП «Середня освіта (Фізична культура)»

16 лютого на факультеті фізичного виховання для здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулась відкрита лекція декана факультету Олександра Івановича Холодного на тему «Види акробатики, та їх характеристика» з дисципліни широкого вибору «Акробатика для дорослих».
До заходу запрошено нашого стейкхолдера – випускника факультету фізичного виховання ДДПУ, кандидата у майстри спорту зі спортивної гімнастики, тренера ДЮСШ м. Слов’янська Микиту Костянтиновича Шаповалова. Стейкхолдер висвітлив загальну характеристику акробатики як засобу фізичного виховання та поділився досвідом роботи з дітьми, своїми враженнями від тренувального процесу, розповів про досягнення.