Обговорення результатів атестації та опитування здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)»

31 січня відбулось розширене засідання кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації. Запрошені стейкхолдери: тренер збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору (голова атестаційної комісії) Позднухов О.В., заслужений тренер України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, вчитель фізичної культури Слов’янської спеціальної школи №23 Котляров І.М., голова студентського самоврядування факультету фізичного виховання ДДПУ Орєшкін А., випускники ОП «Середня освіта (Фізична культура)» Гончарова О., Заболоцьких П.
Під час відеозустрічі обговорено результати атестації та опитування випускників ОП «Середня освіта (Фізична культура)» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Стейкхолдери запропонували активніше залучати до освітнього процесу фахівців-практиків та роботодавців (проведення лекційних та практичних занять із фахових дисциплін, керування практичною підготовкою, науковими дослідженнями здобувачів тощо), розширювати можливості отримання неформальної освіти та підвищення кваліфікації здобувачів та викладачів, ураховуючи сучасні тенденції щодо підготовки вчителів фізичної культури.