Атестація здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)» другого (магістерського) рівня вищої освіти

21 та 28 грудня 2022 р. відбулась атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, денної та заочної форм навчання ОП «Середня освіта (Фізична культура)». Головою атестаційної комісії запрошено стейкхолдера – заслуженого тренера України, вчителя фізичної культури вищої категорії Олексія Володимировича Позднухова.
Всі студенти вийшли на зв’язок та успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен. У рамках обговорення результатів атестації відмічено, що під час підготовки науково-дослідного творчого завдання студентами проводились дослідження сумісно з фахівцями-практиками, результатом чого є публікації та виступи на науково-практичних конференціях. У цілому магістри отримали належну підготовку для якісного виконання своїх професійних обов’язків у закладах освіти.