Ступенева освіта – запорука успішної кар’єри

Згідно плану зустрічей кафедри дошкільної освіти зі стейкхолдерами 31.01.2023 відбулася зустріч з керівниками та педагогами педагогічних коледжів щодо обговорення освітньої програми «Дошкільна освіта» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Стейкхолдери Гусак Наталія Володимирівна – завідувачка відділення початкової освіти КЗ «Покровський педагогічний фаховий коледж», Мащєнко Ніна Борисівна – завідувачка заочного відділення дошкільної освіти КЗ «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» та Тємнікова Інна Миколаївна – завідувач відділення дошкільної освіти та музичного мистецтва Дніпровський фаховий педагогічний коледж комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія непереривної освіти» закцентували увагу, що прописані в програмі компетентності та професійні результати навчання відповідають сучасним вимогам щодо підготовки майбутніх педагогів.